Strona główna Usługi Promocje Nowości Kalkulatory Kontakt RSS MaxEV na Facebook

Jak kupować na raty?

Staramy się aby zakupy w naszym sklepie były możliwe do zrealizowania dla każdego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że produkty przez nas oferowane, mogą być sporym obciążeniem dla portfela. Z tego powodu nawiązaliśmy współpracę z serwisem eraty.pl ( Santander Consumer Bank ) dzięki któremu w łatwy sposób można nabyć nasze produkty w systemie spłaty ratalnej.

Jak sprawdzić ile będzie kosztował produkt w systemie spłaty ratalnej?
Przy każdym produkcie jest umieszczony przycisk:

Wystarczy wejść na interesujący nas produkt i kliknąć w powyższy przycisk. Otworzy się nowe okno przeglądarki w którym trzeba wypełnić pola: "typ kredytu, liczba rat, wpłata własna" i kliknąć przycisk "dalej". Pokaże nam się całkowita kwota do spłaty i wysokość miesięcznej raty.

Jak kupić produkt w systemie spłaty ratalnej?
Wystarczy że podczas składania zamówienia, zaznaczą Państwo opcję formy płatności: RATY - eRaty Santander Consumer Bank, wypełnią wymagane pola do zamówienia i wyślą zamówienie klikając przycisk "Wyślij zamówienie". Wtedy zostaną Państwo przekierowani na stronę eraty.pl do specjalnie przygotowanego wniosku kredytowego który trzeba wypełnić według podanych w nim instrukcji.

Po wypełnieniu wniosku kredytowego należy oczekiwać na kontakt z konsultantem Santander Consumer Bank.
Więcej informacji o systemie spłaty ratalnej można znaleźć na stronie: https://www.santanderconsumer.pl/raty-jak-kupic
Gości online: 1 | Stainless steel spokes | Sklepy Internetowe KQS.store